Nový software Spiral Vision

Intuitívny a ergonomický software Spiral Vision je už súčasťou všetkých klimatických komôr Climats Excal2. Umožňuje komory ovládať jednoducho a efektívne.

Nový software Spiral Vision

Software Spiral Vision ponúka svojim užívateľom tri rozhrania - výroba, štandard alebo laboratórium.

• režim "výroba" je jednoduchý a prehľadný
  • režim "štandard" je už viacúčelový, zhromažďuje všetky funkcie, ktoré potrebujete pre optimálne využitie komory
  • režim "laboratórium" je zameraný na pokročilé testy

Software má k dispozícii režim záznamu, editor a diaľkové ovládanie cez internet. Môžete tak všetky komory ovládať jednoducho, z jednej pracovnej stanice.

Spiral Vision má veľký 15palcový dotykový displej s vysokým rozlíšením, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie. Vďaka piktogramom je práca intuitívna a rýchla.

Nový software Spiral Vision je už súčasťou všetkých komôr Climats Excal2.

Ing. Pavel Medvec

Renáta Sabolová